Šildymas NEURA šilumos siurbliaiNAUJIENOS IR RENGINIAIKONTAKTAI
UAB AiAT
Šidymo technologijos
NDX Šilumos šaltinis - žemė
NDB Šilumos šaltinis - žemės gilumoje
NDA Šilumos šaltinis – oras
LW640 Vandens šildymui
TECHNOLOGIJOS
NDB Šilumos šaltinis - žemės gilumoje

 

NDB ®

 

Šilumos šaltinis - giluminiai gręžiniai

Kai nėra galimybės įrengti žemės kolektoriaus, kita išeitis - giluminio dirvožemio šilumos zondo naudojimas. Zondas įstatomas į paruoštą gręžinį ir pridengiamas. Zondo viduje cirkuliuoja sūrymas, saugantis nuo vandens užšalimo, kuris perduoda šilumą iš žemės gilumos į geoterminį šilumos siurblį.

        Elementų išdėstymas


 

Kadangi žemės gilumose temperatūra yra pastovi ištisus metus, taip pat ir žiemą turėsite saugų šilumos šaltinį Jūsų namams. Jau 10 metrų gylyje dirvos temperatūra yra nuo 7 iki 10 ° C. Temperatūra kyla maždaug 3 ° C kas 100 m. To dėka galima užtikrinti stabilų veiksmingumą tiek žiemos metu, esant net labai mažoms temperatūroms, tiek tarpsezoniniais laikotarpiais.

 Priklausomai nuo dirvožemio savybių, šilumos siurblio 1 kW šiluminės šildymo galios reikia maždaug nuo 15 iki 20 m. gręžinio gylio. Gręžinių gylis priklauso nuo objektui    reikalingos šiluminės galios ir vietos geologinių sąlygų.   Paprastai gręžinių gylis siekia apie 50-150 m. gylį. Jei instaliojamas daugiau nei vienas geoterminis zondas,   įrengiamas kolektorinis šulinys, iš kur sūrymas paduodamas į šilumos siurblį.     Prieš geoterminių zondų instalacją privalo būti parengtas geologinių gfęžimo darbų projektas, kuris suderinamas su kompetentingomis valdžios institucijomis. Tarp išgrąžu turi būti išlaikytas 5-8 m. atstumas.

Geoterminiai zondai yra naudojami šyldyti pastatams su labai dideliais šiluminės energijos poreikiais, siekiančiais net per kelis šimtus kilovatų, tokių kaip viešbučiai arba biurų pastatai.

Žemutinio šilumos šaltinio, naudojančio geoterminius zondus, bendros įrengimo išlaidos yra žymiai aukštesnės, negu tiesioginio išgarinimo horizontalaus žemės kolektoriaus įrengimas.   Tačiau šis sprendimas leidžia panaudoti šilumos siurblius ten, kur žemės plotas yra per mažas horizontalaus kolektoriaus įrengimui.

Papildomas geoterminių zondų privalumas yra galimybė vasara naudoti juos pastatų kondicionavimui. Vėsinimas vyksta per esančią šildymo sistemą. Šiluma, surinkta iš kambarių, yra ištraukiama ir jos atsikratoma per šilumos siurblio naudojamą giluminį gręžinį, vykdant regeneraciją.  

Techniniai duomenys

 

Šilumos siurblio tipas

S6 EuC

S8 EuC

S10 EuC

S14 EuC

S18 EuC

S20 EuC

Šildymo galia [kW]B0 / W35 *

5,80

8,60

9,92

14,65

17,17

19,48

Efektyvumas [EK]**B0 / W35 *

4.2

4.3

4.3

4.3

4,4

4,4

Šildymo galia [kW]B0/W55 *

5,32

7,86

12,98

12,98

15,52

17,97

Efektyvumas [EK]**B0/W55 *

2.4.

2.4.

2.4.

2.4.

2.6.

2.6.


Tylus, be vibracijos veikimas

Izoliuotas korpusas garantuoja labai tylų ir ramų veikimą. Be to, šio geoterminio šilumos siurblio apačia padengta guminiu apsauginiu buferiu, neleidžianči vibracijai persiduoti pastatui.

Plug&Heat® – Įrenk ir Šildyk

NEURA NDX žemės šilumos siurblys yra gamykloje užpildomas aušinimo skysčiu ir išbandomas. Jis tik turi būti prijungtas prie šildymo sistemos namo pusėje. Nėra poreikio iškeldinti gyventojų, nevykdomi užpildymo ir litavimo darbai. 

WEBDIALOG ®

NEURA šilumos siurbliai turi gamykloje įmontuojamą Web Dialog sistemą. Tai leidžia jums kontroliuoti ar reguliuoti savo šilumos siurblio nustatymus per savo kompiuterį arba išmaniųjų telefoną iš bet kur ir bet kada. 

Funkcionalumas

  • Didžiausias efektyvumas net šalčiausiais laikotarpiais

  • Galima naudoti per visus metus - šildymui ir vėsinimui

  • Gali būti montuojama išorėje arba viduje

  • Nereikalauja daug erdvės

  • Tinka mažam sklypui

  • Nereikalinga techninė patalpa, nes galima instaliuoti išorėje

  • Galima Plug & Heat® instaliacija

  • Nėra nemalonaus triukšmo, nes korpusas izoliuotas 

 


Šildymas |NEURA šilumos siurbliai|NAUJIENOS IR RENGINIAI|KONTAKTAI