Šildymas NEURA šilumos siurbliaiNAUJIENOS IR RENGINIAIKONTAKTAI
UAB AiAT
Šidymo technologijos
NDX Šilumos šaltinis - žemė
NDB Šilumos šaltinis - žemės gilumoje
NDA Šilumos šaltinis – oras
LW640 Vandens šildymui
TECHNOLOGIJOS
NEURA šilumos siurbliai

 

Panaudokime nemokamą gamtos sukurtą šilumą!

 

Prieš bandydami įtikinti Jus susipažinti su mūsų pasiūlymu keletą žodžių apie tai, kodėl mes siūlome būtent NEURATHERM šildymo sistema?
Kai beveik prieš 5 metų mes nusprendėme praplėsti mūsų asortimentą šilumos siurbliais, ieškojome partnerio, kuris keltų pasitikėjimą, turėtų didelę patirtį   ir pateiktų aukšto techninio lygio produktą. Tokiu partneriu tapo Austrijos bendrovė NEURA ( www.neura.at/en/).

Bendrovė NEURA yra žinomas ir patikimas tiekėjas, kuris šilumos siurblius gamina nuo 1979 metų. Daugiametė patirtis šilumos siurblių gamyboje leido NEURA įmonei pasiekti aukšto lygio technologinę pažangą. Šiandien NEURA turi daug partnerių šalyje ir užsienyje ir yra viena iš pirmaujančių kompanijų šilumos siurblių rinkoje. NEURA yra sertifikuotas gamintojas, o jos svarbiausias tikslas yra rasti novatoriškus ir efektyvius sprendimus. Tai leidžia kompanijai visada būti keliais žingsniais į priekį nuo konkurencijos! Šiuo metu siūlomas šilumos siurblis NEURA yra vienas efektyviausių įrenginių rinkoje!

Su tokiu stipriu partneriu pradėjome įgyvendinti mūsų rinkoje jau kitur patikrintus ir pasiteisinusius sprendimus. Per pastaruosius 5 metus įgijome naujos patirties ir pasisėmėme žinių ir įgūdžių, kurie leidžia mums vadinti save specialistais pastatų šildymo sistemų su šilumos siurbliais įrengime. Taigi, mes galime pasigirti ir tuo pat metu užtikrinti, kad pasirinkdami mūsų pasiūlymą pasirenkate tinkamą partnerį, kuris padės jums sklandžiai įgyvendinti investiciją "šilumos siurblys"! 

Na, kaip viena iš nedaugelio, siūlome jums sisteminius sprendimus. Mes teikiame ne tik patį šilumos siurblį, tačiau taip pat žemės kolektorių, valdymo sistemą, grindinio, sieninio ar radiatorių šildymo sistemą. Visuma sukuria puikiai veikiančią sistemą, kurios įdiegimą atlieka viena įmonė. Atminkite, kad šilumos siurblys pats savaime yra elementas, jungiantis žemutinį šilumos šaltinį (žemė, vanduo, oras) su viršutiniu šilumos šaltiniu (vidaus instaliacija). Jeigu nors vienas iš šilumos šaltinių (žemutinis ar viršutinis bus netinkamai suprojektuoti ar įrengti, nė vienas iš šilumos siurblių neužtikrins tinkamo centrinės šildymo sistemos veikimo. Puikus užbaigtos sistemos pavyzdys yra šilumos siurblys NEURA su tiesioginio išgarinimo žemės kolektoriumi. Žemės kolekcionierius su šilumos siurbliu sujungiamas gamykloje, sistema yra pripildoma ekologiško darbinio agento propano R 290 ir jos sandarumas patikrinamas jau gamintojo. Vidaus instalacija atliekama laikantis sistemos NEURA projektinių nurodymų, o visos sistemos veiklą kontroliuoja OPTIMA valdymo įrenginis, kuris stebi visų įrenginių veiklą.

Užbaigtos sistemos panaudojimas garantuoja maksimalų efektyvumą ir pilną pasitenkinimą šilumos siurbliu šildomais namais. Be to, svarbiausia, leidžia iki minimumo sumažinti veiklos sąnaudas ir sumažinti avarijos riziką.
Pasirinkdami mūsų pasiūlymą, pasirenktate SISTEMĄ, o ne tik šilumos siurblį!

 

Kokie yra galimi šildymo sistemos su šilumos siurbliu įrengimo variantai?

Mono-sistema: planuojama, kad šilumos siurblys gali patenkinti visus namo šildymo reikalavimus.

Multi-sistema, nuoseklusis darbas: šilumos siurblys veikia iki tam tikros lauko temperatūros, ir po to išsijungia ir veikia alternatyvus šilumos šaltinis (dujų, kieto kuro, elektriniai kaitinimo elementai).

Multi-sistema, lygiagretus veikimas: terminis šilumos siurblys savarankiškai veikia iki konkrečios lauko temperatūros, o paskui įjungiamas papildomas šilumos šaltinis, siekiant patenkinti visus pastato šilumos poreikius.

         Šilumos siurblių NEURA privalumai

·                            didžiausias darbinis efektyvumas iki 5.

·                            mažiausios eksploatacinės sąnaudos

·                            ilgalaikis eksploatavimas be gedimų

·                            galingumo kontrolė

·                            ekologiškas darbo agentas propanas R 290

·                            eleninuojamas brangus tarpinis elementas (šioje sistemoje nėra tarpinės glikolio apyvartos!)

·                            efektyvus veikimas nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros

·                            maži prietaiso gabaritai

·                            šilumos siurblys randasi lauke ir neužima erdvės viduje

·                            šilumos siurblio montavimas ir paleidimas reikalauja vos 2 dienų

·                            įrenginis veikia begarsiai

·                            nereikalingas kamino įrengimas - mažesnės statybos išlaidos

·                            saugojate aplinką

·                            Įsirengus NEURA šilumos siurblį nebeeikvojama laiko ir kasdieninio darbo šildymo sistemos prižiūrai (valdymas yra visiškai automatizuotas)

·                            apsisaugoma nuo energijos nešėjų (naftos, dujų) kainų padidėjimo

·                    naujausios kartos kompresorių panaudojimas leidžia pasiekti aukštą našumo ir patvarumo lygį

·                            padidintas kompresorių bendradarbiaujančių su inverteriais ilgaamžiškumas patvirtintas moksliniais tyrimais,   atliktais Otto Graf Institute   prie Štutgarto Universiteto.  

 

 


Šildymas |NEURA šilumos siurbliai|NAUJIENOS IR RENGINIAI|KONTAKTAI